HERLIGHED GRIMSTAD AS
Toiminnassa
Drive bar og restaurantvirksomhet, servering og salg
av mat, drikke og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen
med dette.
Drive bar og restaurantvirksomhet, servering og salg av mat, drikke og
andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette.
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- MG
Monica Gunstveit1970
- Hallituksen puheenjohtaja
- SG
- Vuosia perustamisesta
- 4 vuotta
- alkaen 30. maalis 2022
- Tyyppi
- Limited company
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 31
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 1 800
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- yritys
- Kuuluu konserniin
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 12 585 779
- NOK
- Vuositulos 2025
- 339 103
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- −880 346
- NOK
Viimeksi päivitetty: 11. touko 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
MG 1970 | Managing Director/CEO | 50 % epäsuoraan |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SG | Chairman | 50 % epäsuoraan |
MG 1970 | Board Member | 50 % epäsuoraan |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Accountant | - | |
| Auditor | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SG | Chairman | 50 % epäsuoraan |
MG 1970 | Managing Director/CEO, Board Member | 50 % epäsuoraan |
Viimeksi päivitetty: 1. marras 2025
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 1 800 | 100 % |
Osakkeet omistaa HERLIGHED GRIMSTAD AS
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 1 | 0.88 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Konsernirakenne
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025: NOK 0Liiketulos 2025: NOK −37 269Työntekijät: 0
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 12 585 779 | 11 205 504 | 3 913 170 | 3 408 561 |
Vuositulos yhteensä | 339 103 | 1 119 830 | 136 241 | −2 855 521 |
Vastaavat yhteensä | 2 496 303 | 2 319 781 | 1 272 902 | 1 611 702 |
Velat yhteensä | 3 376 649 | 3 539 231 | 3 612 182 | 3 971 247 |
Oma pääoma yhteensä | −880 346 | −1 219 450 | −2 339 280 | −2 359 546 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 12 585 779 | 11 205 504 | 3 913 170 | 3 408 561 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 12 243 896 | 10 084 510 | 3 655 666 | 6 348 340 |
Liiketulos | 341 883 | 1 120 994 | 257 504 | −2 939 779 |
Rahoitustuotot/-kulut | −2 780 | −1 164 | −3 938 | −33 068 |
Tulos ennen veroja | 339 103 | 1 119 830 | 253 567 | −2 972 847 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 | 117 326 | −117 326 |
Vuositulos yhteensä | 339 103 | 1 119 830 | 136 241 | −2 855 521 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 822 092 | 764 057 | 436 801 | 551 790 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 674 211 | 1 555 725 | 836 101 | 1 059 912 |
Vastaavat yhteensä | 2 496 303 | 2 319 781 | 1 272 902 | 1 611 702 |
Lyhytaikainen velka | 1 720 691 | 3 539 231 | 3 612 182 | 3 971 247 |
Pitkäaikainen velka | 1 655 958 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 3 376 649 | 3 539 231 | 3 612 182 | 3 971 247 |
Sijoitettu pääoma | 380 000 | 380 000 | 380 000 | 495 975 |
Kertyneet voittovarat | −1 260 346 | −1 599 450 | −2 719 280 | −2 855 521 |
Oma pääoma yhteensä | −880 346 | −1 219 450 | −2 339 280 | −2 359 546 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 496 303 | 2 319 781 | 1 272 902 | 1 611 702 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Organisaatiotyyppi
Limited company
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Private non-financial incorporated enterprises