BRITANNIA ANS
Suljettu 15. elokuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- AM
- Toiminta-aika
- 28 vuotta
- - 19. helmi 1995 – 15. elo 2023
- Tyyppi
- Avoin yhtiö yhteisvastuulla
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2020
- 682 436
- NOK
- Vuositulos 2020
- −835 309
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2020
- −18 736 658
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AM | Hallituksen puheenjohtaja | - |
LA | Yhteyshenkilö | - |
B Suljettu | Osallistuja solidaarisella vastuulla (täysi vastuu) | - |
AR 1958 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 682 436 |
Vuositulos yhteensä | −835 309 |
Vastaavat yhteensä | 25 700 069 |
Velat yhteensä | 44 436 727 |
Oma pääoma yhteensä | −18 736 658 |
T&T
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 682 436 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 531 915 |
Liiketulos | −849 479 |
Rahoitustuotot/-kulut | 14 170 |
Tulos ennen veroja | −835 309 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −835 309 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 25 559 087 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 140 982 |
Vastaavat yhteensä | 25 700 069 |
Lyhytaikainen velka | 2 694 215 |
Pitkäaikainen velka | 41 742 512 |
Velat yhteensä | 44 436 727 |
Sijoitettu pääoma | 0 |
Kertyneet voittovarat | −18 736 658 |
Oma pääoma yhteensä | −18 736 658 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 25 700 069 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2300
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöittämättömät yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta