BØMMELØY HOTELL AS
Suljettu 2. elokuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- BE
Bernt Eidesvik1970
- Toiminta-aika
- 12 vuotta
- - 27. loka 2011 – 2. elo 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 6 000 000
- NOK
- Vuositulos 2022
- 67 515
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 781 263
- NOK
Viimeksi päivitetty: 21. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
BE 1970 | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
EE 1975 | Hallituksen jäsen | - |
AS 1975 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 6 000 000 |
Vuositulos yhteensä | 67 515 |
Vastaavat yhteensä | 66 748 763 |
Velat yhteensä | 65 967 499 |
Oma pääoma yhteensä | 781 263 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 6 000 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 2 737 626 |
Liiketulos | 3 262 374 |
Rahoitustuotot/-kulut | −2 443 039 |
Tulos ennen veroja | 819 335 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 751 820 |
Vuositulos yhteensä | 67 515 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 66 238 822 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 509 941 |
Vastaavat yhteensä | 66 748 763 |
Lyhytaikainen velka | 8 045 810 |
Pitkäaikainen velka | 57 921 689 |
Velat yhteensä | 65 967 499 |
Sijoitettu pääoma | 777 397 |
Kertyneet voittovarat | 3 866 |
Oma pääoma yhteensä | 781 263 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 66 748 763 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta