AKTIESELSKAPET HENRIK IBSENS GATE 5
Suljettu 8. heinäkuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- HC
Halvor Clausen1943
- Hallituksen puheenjohtaja
- Toiminta-aika
- 28 vuotta
- - 19. helmi 1995 – 8. heinä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 8 042 076
- NOK
- Vuositulos 2021
- 3 057 264
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 12 254 447
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
HC 1943 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Hallituksen puheenjohtaja | - | |
HC 1943 | Hallituksen jäsen | - |
KB | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 8 042 076 |
Vuositulos yhteensä | 3 057 264 |
Vastaavat yhteensä | 16 364 806 |
Velat yhteensä | 4 110 359 |
Oma pääoma yhteensä | 12 254 447 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 8 042 076 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 4 128 020 |
Liiketulos | 3 914 056 |
Rahoitustuotot/-kulut | 33 788 |
Tulos ennen veroja | 3 947 844 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 890 580 |
Vuositulos yhteensä | 3 057 264 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 4 201 215 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 12 163 591 |
Vastaavat yhteensä | 16 364 806 |
Lyhytaikainen velka | 4 110 359 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 4 110 359 |
Sijoitettu pääoma | 120 000 |
Kertyneet voittovarat | 12 134 447 |
Oma pääoma yhteensä | 12 254 447 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 16 364 806 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta