UTFLUKT OPERATIONS AS
Toiminnassa
Levere management, drift og forvaltningstjenester innenfor reiseliv,
og alt som står i forbindelse med dette.
Bedriftsrådgivning, administrativt.
Avainsanat
operationcampsitescaravansfishing campinghunting campingshort-term staysleisure vehiclesmobile homestent pitches
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- JL
Jørgen Lislerud1974
- Hallituksen puheenjohtaja
- JO
- Vuosia perustamisesta
- 12 vuotta
- alkaen 11. helmi 2014
- Tyyppi
- Limited company
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 31
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 30
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- yritys
- Kuuluu konserniin
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 8 607 702
- NOK
- Vuositulos 2025
- 72 292
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 356 761
- NOK
Viimeksi päivitetty: 21. huhti 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JL 1974 | Managing Director/CEO | 2.91 % epäsuoraan |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JO | Chairman | - |
JL 1974 | Board Member | 2.91 % epäsuoraan |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Accountant | - | |
| Auditor | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JL 1974 | Managing Director/CEO, Board Member | 2.91 % epäsuoraan |
Viimeksi päivitetty: 10. touko 2025
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 30 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Konsernirakenne
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025: NOK 9 310 468Liiketulos 2025: NOK 39 987Työntekijät: 5
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 8 607 702 | 7 516 180 | 4 384 893 | 6 803 862 |
Vuositulos yhteensä | 72 292 | 9 693 | −1 692 | 6 728 |
Vastaavat yhteensä | 5 311 796 | 2 884 185 | 1 659 626 | 770 176 |
Velat yhteensä | 4 955 035 | 2 548 047 | 1 333 181 | 442 039 |
Oma pääoma yhteensä | 356 761 | 336 138 | 326 445 | 328 137 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 8 607 702 | 7 516 180 | 4 384 893 | 6 803 862 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 8 512 735 | 7 503 757 | 4 385 999 | 6 797 474 |
Liiketulos | 94 967 | 12 422 | −1 106 | 6 388 |
Rahoitustuotot/-kulut | −2 259 | 4 | −318 | −870 |
Tulos ennen veroja | 92 708 | 12 426 | −1 424 | 5 518 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 20 416 | 2 733 | 268 | −1 210 |
Vuositulos yhteensä | 72 292 | 9 693 | −1 692 | 6 728 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 | 5 843 | 8 577 | 174 443 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 5 311 796 | 2 878 342 | 1 651 049 | 595 733 |
Vastaavat yhteensä | 5 311 796 | 2 884 185 | 1 659 626 | 770 176 |
Lyhytaikainen velka | 4 955 035 | 2 548 047 | 1 333 181 | 450 883 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 4 955 035 | 2 548 047 | 1 333 181 | 442 039 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 326 761 | 306 138 | 296 445 | 298 137 |
Oma pääoma yhteensä | 356 761 | 336 138 | 326 445 | 328 137 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 5 311 796 | 2 884 185 | 1 659 626 | 770 176 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Limited company
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Private non-financial incorporated enterprises
Toimialaluokitusstandardit
I
Pääasiallinen toimiala-alue
Accommodation and food service activities
55
Toiminta
Accommodation
55.3
Pääasiallinen toimialaryhmä
Camping grounds, recreational vehicle parks and trailer parks
55.30
Teollisuusryhmä
Camping grounds, recreational vehicle parks and trailer parks
55.300
Teollisuusryhmä
Camping sites, including caravan sites