SHANT HOLDING AS
Operating
Investere i aksjer og andre verdipapirer, samt det som naturlig står i
forbindelse med dette.
Nøkkelord
drivstoffmotorvognersmøremidlerkjølemidler
Organisasjon
- Daglig leder
- SH
- Styreleder
- SH
- År siden etablering
- 4 år
- siden 5. juli 2022
- Type
- Aksjeselskap
- MVA-registrert
- Nei
- Antall ansatte
- 0
Eierskap
- Antall aksjer og aksjeklasser
- 100
- 1 aksjeklasse
- Totalt antall aksjonærer
- 1
- person
- Tilhører en gruppe av
Økonomi
- Årsresultat 2025
- 230 485
- NOK
- Sum egenkapital 2025
- 1 046 993
- NOK
Sist oppdatert: 5. mai 2026
Ledelse
Administrasjon og ledelse
| Navn | Rolle | Aksjer |
|---|---|---|
SH | Daglig leder/administrerende direktør | 100 % direkte |
Styre
| Navn | Rolle | Aksjer |
|---|---|---|
SH | Styreleder | 100 % direkte |
Andre
| Navn | Rolle | Aksjer |
|---|---|---|
| Revisor | - |
Topp 10 individuelle eiere
| Navn | Rolle | Aksjer |
|---|---|---|
SH | Daglig leder/administrerende direktør, Styreleder | 100 % direkte |
Sist oppdatert: 13. apr. 2023
Eierskap
Organisasjonens eiere
| Navn | Aksjeklasser | Totalt antall aksjer | Andel |
|---|---|---|---|
SH | Ordinære aksjer | 100 | 100 % |
Aksjer eiet av SHANT HOLDING AS
| Navn | Aksjeklasser | Totalt antall aksjer | Andel |
|---|---|---|---|
| Ordinære aksjer | 20 | 100 % | |
| Ordinære aksjer | 13 | 0.38 % |
Sist oppdatert: 2. juni 2025
Gruppestruktur
- Sum driftsinntekter 2025: NOK 0Driftsresultat 2025: NOK −51 442Ansatte: 0
Økonomi
i NOK
Oppsummering
| År | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 |
Årsresultat | 230 485 | 48 673 | 337 526 | 409 880 |
Sum eiendeler | 3 306 722 | 3 134 551 | 4 028 786 | 2 822 092 |
Sum gjeld | 2 259 730 | 2 318 043 | 3 260 951 | 2 391 783 |
Sum egenkapital | 1 046 993 | 816 508 | 767 835 | 430 310 |
Driftsregnskap
| År | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 |
Sum driftskostnader | 51 442 | 44 187 | 27 251 | 20 512 |
Driftsresultat | −51 442 | −44 187 | −27 251 | −20 512 |
Finansutgifter/inntekter | 346 505 | 106 482 | 459 976 | 543 300 |
Resultat før skatt | 295 064 | 62 295 | 432 726 | 522 788 |
Sum skatt og ekstraordinære inntekter/utgifter | 64 579 | 13 622 | 95 200 | 112 908 |
Årsresultat | 230 485 | 48 673 | 337 526 | 409 880 |
Balanse
| År | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Sum anleggsmidler | 1 420 000 | 1 615 000 | 1 810 000 | 2 005 000 |
Sum omløpsmidler | 1 886 722 | 1 519 551 | 2 218 786 | 817 092 |
Sum eiendeler | 3 306 722 | 3 134 551 | 4 028 786 | 2 822 092 |
Kortsiktig gjeld | 229 955 | 78 622 | 1 060 951 | 191 783 |
Langsiktig gjeld | 2 029 775 | 2 239 421 | 2 200 000 | 2 200 000 |
Sum gjeld | 2 259 730 | 2 318 043 | 3 260 951 | 2 391 783 |
Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
Opptjent egenkapital | 1 016 993 | 786 508 | 737 835 | 400 310 |
Sum egenkapital | 1 046 993 | 816 508 | 767 835 | 430 310 |
Sum egenkapital og gjeld | 3 306 722 | 3 134 551 | 4 028 786 | 2 822 092 |
Klassifisering
21st selskapsklassifisering
BETA
Lite selskap
Kategori
Organisasjonstype
Aksjeselskap
Institusjonell sektorklassifisering
INNL
Innenlandske sektorer
A_IKKE-FIN
Ikke-finansielle foretak
2100
Private aksjeselskaper mv.
Standard industriklassifisering
G
Hovedindustriområde
Varehandel, reparasjon av motorvogner
47
Aktivitet
Detaljhandel, unntatt med motorvogner
47.3
Hovedindustrigruppe
Detaljhandel med drivstoff til motorvogner
47.30
Industrigruppe
Detaljhandel med drivstoff til motorvogner
47.300
Industrigruppe
Detaljhandel med drivstoff til motorvogner