NEUVER TOPCO AS
Operating
Investere i, eie og utvikle andre selskaper og alt som står
forbindelse med dette.
Holdingselskap.
Nøkkelord
produksjonhydrauliskkomponenterpneumatiskpumpermotorersylindereventilerslangerfittingsluftprepareringsutstyr
Organisasjon
- Styreleder
- År siden etablering
- 2 år
- siden 8. juni 2024
- Type
- Aksjeselskap
- MVA-registrert
- Ja
- Antall ansatte
- 0
Eierskap
- Antall aksjer og aksjeklasser
- 3 137 175
- 2 aksjeklasser
- Totalt antall aksjonærer
- 16
- selskaper
- Tilhører en gruppe av
Økonomi
- Årsresultat 2025
- −94 768
- NOK
- Sum egenkapital 2025
- 937 206 637
- NOK
Sist oppdatert: 7. okt. 2026
Ledelse
Styre
| Navn | Rolle | Aksjer |
|---|---|---|
| Styreleder | - | |
PB 1972 | Styremedlem | - |
OA | Styremedlem | - |
GB 1968 | Styremedlem | - |
SM | Styremedlem | - |
LH 1980 | Styremedlem | - |
MS | Styremedlem | - |
Andre
| Navn | Rolle | Aksjer |
|---|---|---|
| Revisor | - | |
| Regnskapsfører | - |
Topp 10 individuelle eiere
| Navn | Rolle | Aksjer |
|---|---|---|
AN | - | 1.24 % indirekte |
RK 1970 | - | 1.24 % indirekte |
AO | - | 1.24 % indirekte |
Sist oppdatert: 2. sep. 2026
Eierskap
Organisasjonens eiere
| Navn | Aksjeklasser | Totalt antall aksjer | Andel |
|---|---|---|---|
| Preferanse aksjer | 2 436 542 | 77.67 % | |
| Ordinære aksjer | 442 166 | 14.09 % | |
| Preferanse aksjer | 116 599 | 3.72 % | |
| Ordinære aksjer | 20 576 | 0.66 % | |
| Preferanse aksjer | 13 627 | 0.43 % | |
| Ordinære aksjer | 13 627 | 0.43 % | |
| Preferanse aksjer | 13 627 | 0.43 % | |
| Ordinære aksjer | 13 627 | 0.43 % | |
| Ordinære aksjer | 13 319 | 0.42 % | |
| Preferanse aksjer | 13 319 | 0.42 % | |
| Preferanse aksjer | 8 176 | 0.26 % | |
| Ordinære aksjer | 8 176 | 0.26 % | |
| Preferanse aksjer | 6 813 | 0.22 % | |
| Ordinære aksjer | 6 813 | 0.22 % | |
| Preferanse aksjer | 5 084 | 0.16 % | |
| Ordinære aksjer | 5 084 | 0.16 % |
Aksjer eiet av NEUVER TOPCO AS
| Navn | Aksjeklasser | Totalt antall aksjer | Andel |
|---|---|---|---|
| Ordinære aksjer | 3 000 | 100 % |
Sist oppdatert: 25. sep. 2026
Gruppestruktur
- Sum driftsinntekter 2025: NOK 0Driftsresultat 2025: NOK −54 068Ansatte: 0
Økonomi
i NOK
Oppsummering
| År | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
Sum driftsinntekter | 0 | 0 |
Årsresultat | −94 768 | 0 |
Sum eiendeler | 937 208 050 | 24 216 |
Sum gjeld | 1 413 | 0 |
Sum egenkapital | 937 206 637 | 24 216 |
Driftsregnskap
| År | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
Sum driftsinntekter | 0 | 0 |
Sum driftskostnader | 150 450 | 0 |
Driftsresultat | −150 450 | 0 |
Finansutgifter/inntekter | 27 321 | 0 |
Resultat før skatt | −123 129 | 0 |
Sum skatt og ekstraordinære inntekter/utgifter | −28 361 | 0 |
Årsresultat | −94 768 | 0 |
Balanse
| År | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
Sum anleggsmidler | 936 555 550 | 0 |
Sum omløpsmidler | 652 500 | 24 216 |
Sum eiendeler | 937 208 050 | 24 216 |
Kortsiktig gjeld | 1 413 | 0 |
Langsiktig gjeld | 0 | 0 |
Sum gjeld | 1 413 | 0 |
Innskutt egenkapital | 937 301 405 | 24 216 |
Opptjent egenkapital | −94 768 | 0 |
Sum egenkapital | 937 206 637 | 24 216 |
Sum egenkapital og gjeld | 937 208 050 | 24 216 |
Klassifisering
Kategori
Organisasjonstype
Aksjeselskap
Institusjonell sektorklassifisering
INNL
Innenlandske sektorer
A_IKKE-FIN
Ikke-finansielle foretak
2100
Private aksjeselskaper mv.
Standard industriklassifisering
C
Hovedindustriområde
Industri
28
Aktivitet
Produksjon av maskiner og utstyr til generell bruk, ikke nevnt annet sted
28.1
Hovedindustrigruppe
Produksjon av maskiner og utstyr til generell bruk
28.12
Industrigruppe
Produksjon av komponenter til hydraulisk og pneumatisk utstyr
28.120
Industrigruppe
Produksjon av komponenter til hydraulisk og pneumatisk utstyr