Roller
Ledelse
| Navn | Rolle | Sum driftsinntekter | Sum egenkapital | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Daglig leder/administrerende direktør | 1 283 366 | 180 273 656 | 100 % direkte | |
| Daglig leder/administrerende direktør | 5 000 | 2 885 112 | 100 % indirekte | |
| Daglig leder/administrerende direktør | 228 146 777 | 77 129 629 | 86.74 % indirekte | |
T Lukket | Daglig leder/administrerende direktør | 9 772 503 | 5 000 000 | - |
| Daglig leder/administrerende direktør | 1 938 871 | −434 264 | - |
Styreposisjoner
| Navn | Rolle | Sum driftsinntekter | Sum egenkapital | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Styreleder | 1 283 366 | 180 273 656 | 100 % direkte | |
| Styreleder | 5 000 | 2 885 112 | 100 % indirekte | |
| Styreleder | 228 146 777 | 77 129 629 | 86.74 % indirekte | |
| Styreleder | 3 669 545 | 338 678 | 69.39 % indirekte | |
| Styreleder | 3 944 713 | −780 338 | 68.31 % indirekte | |
| Styremedlem | 774 496 | 13 724 219 | 43.37 % indirekte | |
| Styremedlem | 2 374 245 | 1 554 320 | 43.37 % indirekte | |
| Styremedlem | 1 483 857 | 1 084 641 | 43.37 % indirekte | |
| Styremedlem | 3 771 848 | −845 240 | 43.37 % indirekte | |
| Styremedlem | 1 400 409 | −396 437 | 43.37 % indirekte | |
| Styremedlem | 4 695 905 | −2 442 708 | 41.22 % indirekte | |
| Styremedlem | - | 33 000 | 33.33 % indirekte | |
| Styremedlem | - | −760 101 | 25 % indirekte | |
B Lukket | Styremedlem | 311 408 | −814 758 | 25 % indirekte |
| Styremedlem | - | 23 500 | - | |
| Styremedlem | - | 23 500 | - | |
| Styreleder | - | 4 318 363 | - | |
| Styremedlem | 315 000 | 1 194 730 | - | |
O Lukket | Styreleder | - | −1 331 375 | - |
| Styreleder | 281 294 | 104 266 323 | - | |
S Lukket | Styremedlem | - | −1 074 816 | - |
T Lukket | Styremedlem | 9 772 503 | 5 000 000 | - |
| Styreleder | 1 938 871 | −434 264 | - | |
| Styremedlem | 7 563 325 | 798 226 | - |
Sist oppdatert: 14. feb. 2026
Relaterte industrier
2Direkterelasjon
5- ØO
Øystein Olsrud1967
ELEMENTS PRODUCTION AS, IMPROVE BUSINESS AS, BETTER WORKWEAR VENNESLA AS, GULEHOLMEN AS, BETTER WORKWEAR NES AS, BETTER WORKWEAR AS, BETTER WORKWEAR STRAUME AS, BETTER WORKWEAR OS AS, BETTER WORKWEAR SØR AS, BETTER WORKWEAR BERGEN AS, BETTER WORKWEAR VOSS AS, BETTER WORKWEAR STAVANGER AS
Aksjer eiet av Jan Frode Skeie
| Navn | Aksjeklasse | Sum driftsinntekter | Sum egenkapital | Andel |
|---|---|---|---|---|
Ordinære aksjer | 1 283 366 | 180 273 656 | 100 % direkte | |
5 000 | 2 885 112 | 100 % indirekte | ||
228 146 777 | 77 129 629 | 86.74 % indirekte | ||
3 669 545 | 338 678 | 69.39 % indirekte | ||
3 944 713 | −780 338 | 68.31 % indirekte | ||
774 496 | 13 724 219 | 43.37 % indirekte | ||
3 771 848 | −845 240 | 43.37 % indirekte | ||
2 374 245 | 1 554 320 | 43.37 % indirekte | ||
1 483 857 | 1 084 641 | 43.37 % indirekte | ||
1 400 409 | −396 437 | 43.37 % indirekte | ||
4 695 905 | −2 442 708 | 41.22 % indirekte | ||
0 | 33 000 | 33.33 % indirekte | ||
0 | −760 101 | 25 % indirekte | ||
B Lukket | 311 408 | −814 758 | 25 % indirekte | |
0 | 12 576 823 | 15.87 % indirekte | ||
0 | −6 173 | 8.67 % indirekte | ||
0 | −140 405 | 7.94 % indirekte | ||
17 447 947 | 9 700 192 | 7.94 % indirekte | ||
0 | 33 070 021 | 1.97 % indirekte | ||
13 162 408 | 38 507 895 | 1.48 % indirekte | ||
1 798 051 | −1 486 755 | 1.48 % indirekte | ||
0 | 15 503 708 | 1.48 % indirekte | ||
Ordinære aksjer | 19 699 000 | 655 289 000 | < 0.01 % direkte | |
Ordinære aksjer | 28 224 000 | 962 375 000 | < 0.01 % direkte | |
Ordinære aksjer | 2 751 000 | 4 782 755 000 | < 0.01 % direkte | |
Ordinære aksjer | 275 760 000 | 3 981 042 000 | < 0.01 % direkte | |
Ordinære aksjer | 441 953 000 | 7 607 762 000 | < 0.01 % direkte | |
Ordinære aksjer | 258 812 000 | 2 084 995 000 | < 0.01 % direkte | |
Ordinære aksjer | 872 000 000 | 10 841 000 000 | < 0.01 % direkte | |
Ordinære aksjer | 25 749 000 | 800 279 000 | < 0.01 % direkte | |
Ordinære aksjer | 0 | 2 505 000 000 | < 0.01 % direkte | |
Ordinære aksjer | 0 | 2 180 620 000 | < 0.01 % direkte | |
Ordinære aksjer | 6 507 965 | 533 058 199 | < 0.01 % direkte |
Begrenset til direkte eierposisjoner på 0,5% eller mer.
Sist oppdatert: 30. okt. 2026