Roller
Ledelse
| Navn | Rolle | Sum driftsinntekter | Sum egenkapital | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Daglig leder/administrerende direktør | 279 932 | 16 692 236 | 100 % direkte | |
| Daglig leder/administrerende direktør | 586 002 | 9 047 669 | 30 % indirekte | |
| Daglig leder/administrerende direktør | 11 272 967 | 3 111 314 | 21 % indirekte | |
| Daglig leder/administrerende direktør | 58 869 668 | 420 402 | 21 % indirekte | |
| Daglig leder/administrerende direktør | 40 544 189 | 750 000 | 19.27 % indirekte |
Styreposisjoner
| Navn | Rolle | Sum driftsinntekter | Sum egenkapital | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Styreleder | 279 932 | 16 692 236 | 100 % direkte | |
| Styremedlem | 586 002 | 9 047 669 | 30 % indirekte | |
| Styremedlem | 2 517 826 | −39 264 | 21 % indirekte | |
| Styremedlem | 11 272 967 | 3 111 314 | 21 % indirekte | |
| Styremedlem | 40 544 189 | 750 000 | 19.27 % indirekte | |
| Styreleder | 6 821 968 | −290 481 | 18.92 % indirekte | |
| Styremedlem | 774 496 | 13 724 219 | 15 % indirekte | |
| Styremedlem | 3 771 848 | −845 240 | 15 % indirekte | |
| Styremedlem | 2 374 245 | 1 554 320 | 15 % indirekte | |
| Styremedlem | - | 3 297 534 | 15 % indirekte | |
| Styremedlem | 1 483 857 | 1 084 641 | 15 % indirekte | |
| Styremedlem | 1 400 409 | −396 437 | 15 % indirekte | |
| Styremedlem | 4 695 905 | −2 442 708 | 14.26 % indirekte | |
| Styremedlem | - | −6 173 | 3 % indirekte | |
| Styreleder | 20 495 954 | 3 052 299 | 2.75 % indirekte | |
| Styremedlem | - | - | 1.1 % indirekte | |
| Styremedlem | 15 839 334 | - | 1.1 % indirekte | |
| Styremedlem | - | 23 500 | - | |
| Styremedlem | - | 23 500 | - | |
M Lukket | Styreleder | 19 994 533 | 685 034 | - |
| Styreleder | - | 12 791 | - | |
| Styremedlem | 7 563 325 | 798 226 | - | |
| Styremedlem | 385 350 | 987 881 | - |
Sist oppdatert: 6. okt. 2026
Relaterte industrier
5Direkterelasjon
5- JPBETTER WORKWEAR VENNESLA AS, BETTER WORKWEAR NES AS, BETTER WORKWEAR AS, BEST GROUP AS, BEST WORK TRONDHEIM AS, BEST PEDAGOGISK AS, BEST WORK AS, BEST WORK BERGEN AS, BETTER WORKWEAR STRAUME AS, BETTER WORKWEAR OS AS, BETTER WORKWEAR SØR AS, BETTER WORKWEAR BERGEN AS, CADDIE REGNSKAP AS, BEST WORK SOLUTIONS AS, BETTER WORKWEAR VOSS AS, BETTER WORKWEAR STAVANGER AS
Aksjer eiet av Rune Myrseth
| Navn | Aksjeklasse | Sum driftsinntekter | Sum egenkapital | Andel |
|---|---|---|---|---|
Ordinære aksjer | 279 932 | 16 692 236 | 100 % direkte | |
21 885 688 | 6 698 554 | 33 % indirekte | ||
586 002 | 9 047 669 | 30 % indirekte | ||
58 869 668 | 420 402 | 21 % indirekte | ||
2 517 826 | −39 264 | 21 % indirekte | ||
11 272 967 | 3 111 314 | 21 % indirekte | ||
40 544 189 | 750 000 | 19.27 % indirekte | ||
6 821 968 | −290 481 | 18.92 % indirekte | ||
1 202 442 | 1 448 786 | 15 % indirekte | ||
774 496 | 13 724 219 | 15 % indirekte | ||
3 771 848 | −845 240 | 15 % indirekte | ||
0 | 3 297 534 | 15 % indirekte | ||
2 374 245 | 1 554 320 | 15 % indirekte | ||
1 483 857 | 1 084 641 | 15 % indirekte | ||
1 400 409 | −396 437 | 15 % indirekte | ||
4 695 905 | −2 442 708 | 14.26 % indirekte | ||
0 | −6 173 | 3 % indirekte | ||
20 495 954 | 3 052 299 | 2.75 % indirekte | ||
34 732 808 | 1 045 034 | 1.62 % indirekte | ||
15 839 334 | 0 | 1.1 % indirekte | ||
- | - | 1.1 % indirekte |
Begrenset til direkte eierposisjoner på 0,5% eller mer.
Sist oppdatert: 30. okt. 2026