Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
O

OLAV TRYGGVASONS GT 27 AS980 859 800

Vuokraus
Osakeyhtiö
c/o E C Dahls Eiendom AS Kongens gate 8 7011 TRONDHEIM, Norge

OLAV TRYGGVASONS GT 27 AS

Suljettu 20. joulukuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
24 vuotta
- 8. heinä 1999 – 20. joulu 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
4 026 662
NOK
Vuositulos 2022
2 140 263
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
1 204 949
NOK
Viimeksi päivitetty: 26. huhti 2023

Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
4 026 662
Vuositulos yhteensä
2 140 263
Vastaavat yhteensä
6 095 683
Velat yhteensä
4 890 734
Oma pääoma yhteensä
1 204 949

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
4 026 662
Liiketoiminnan kulut yhteensä
1 208 733
Liiketulos
2 817 929
Rahoitustuotot/-kulut
−74 003
Tulos ennen veroja
2 743 926
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
603 663
Vuositulos yhteensä
2 140 263

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
5 813 769
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
281 914
Vastaavat yhteensä
6 095 683
Lyhytaikainen velka
4 703 427
Pitkäaikainen velka
187 307
Velat yhteensä
4 890 734
Sijoitettu pääoma
400 200
Kertyneet voittovarat
804 749
Oma pääoma yhteensä
1 204 949
Oma pääoma ja velat yhteensä
6 095 683

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta