ONKEL MATS AS
Suljettu 13. helmikuuta 2024, MaksukyvyttömyysmenettelyONKEL MATS AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- MH
Mats Hagen1991
- Toiminta-aika
- 10 vuotta
- - 15. tammi 2014 – 13. helmi 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 20 981 539
- NOK
- Vuositulos 2021
- −2 338 246
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- −1 659 345
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
MH 1991 | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
| Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 17. tammi 2024
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 20 981 539 |
Vuositulos yhteensä | −2 338 246 |
Vastaavat yhteensä | 20 043 106 |
Velat yhteensä | 21 702 451 |
Oma pääoma yhteensä | −1 659 345 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 20 981 539 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 22 733 059 |
Liiketulos | −1 751 520 |
Rahoitustuotot/-kulut | −520 211 |
Tulos ennen veroja | −2 271 731 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 66 515 |
Vuositulos yhteensä | −2 338 246 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 14 298 077 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 5 745 029 |
Vastaavat yhteensä | 20 043 106 |
Lyhytaikainen velka | 5 144 366 |
Pitkäaikainen velka | 16 558 085 |
Velat yhteensä | 21 702 451 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | −1 689 345 |
Oma pääoma yhteensä | −1 659 345 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 20 043 106 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta