AS MASSETO
Suljettu 20. tammikuuta 2024AS MASSETO TVANGSAVVIKLINGSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- TT
- Hallituksen puheenjohtaja
- TT
- Toiminta-aika
- 7 vuotta
- - 18. joulu 2017 – 20. tammi 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2020
- −675 799
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2020
- −2 855 126
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TT | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TT | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −675 799 |
Vastaavat yhteensä | 5 374 919 |
Velat yhteensä | 8 230 045 |
Oma pääoma yhteensä | −2 855 126 |
T&T
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 446 796 |
Liiketulos | −446 796 |
Rahoitustuotot/-kulut | −222 172 |
Tulos ennen veroja | −668 968 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 6 831 |
Vuositulos yhteensä | −675 799 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 4 851 050 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 523 869 |
Vastaavat yhteensä | 5 374 919 |
Lyhytaikainen velka | 150 881 |
Pitkäaikainen velka | 8 079 164 |
Velat yhteensä | 8 230 045 |
Sijoitettu pääoma | 44 430 |
Kertyneet voittovarat | −2 899 556 |
Oma pääoma yhteensä | −2 855 126 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 5 374 919 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta