STØRHUSET INVEST AS
Suljettu 29. huhtikuuta 2023STØRHUSET INVEST AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- Hallituksen puheenjohtaja
- Toiminta-aika
- 4 vuotta
- - 29. tammi 2019 – 29. huhti 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2019
- 23 900
- NOK
- Vuositulos 2019
- 9 366
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2019
- 39 366
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Hallituksen puheenjohtaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 23 900 |
Vuositulos yhteensä | 9 366 |
Vastaavat yhteensä | 41 452 |
Velat yhteensä | 2 086 |
Oma pääoma yhteensä | 39 366 |
T&T
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 23 900 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 12 464 |
Liiketulos | 11 436 |
Rahoitustuotot/-kulut | 16 |
Tulos ennen veroja | 11 452 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 2 086 |
Vuositulos yhteensä | 9 366 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 7 564 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 33 888 |
Vastaavat yhteensä | 41 452 |
Lyhytaikainen velka | 2 086 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 2 086 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 9 366 |
Oma pääoma yhteensä | 39 366 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 41 452 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta