NCP EIENDOM AS
Suljettu 22. huhtikuuta 2024, MaksukyvyttömyysmenettelyNCP EIENDOM AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- SE
- Hallituksen puheenjohtaja
- EE
- Toiminta-aika
- 10 vuotta
- - 7. heinä 2014 – 22. huhti 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 1 952 544
- NOK
- Vuositulos 2021
- 420 236
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 2 517 430
- NOK
Viimeksi päivitetty: 10. tammi 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SE | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
EE | Hallituksen puheenjohtaja | - |
RJ | Hallituksen jäsen | - |
HE 1966 | Hallituksen jäsen | - |
| Hallituksen jäsen | - | |
KI 1966 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 25. elo 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 952 544 |
Vuositulos yhteensä | 420 236 |
Vastaavat yhteensä | 17 252 942 |
Velat yhteensä | 14 735 512 |
Oma pääoma yhteensä | 2 517 430 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 952 544 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 081 299 |
Liiketulos | 871 245 |
Rahoitustuotot/-kulut | −332 482 |
Tulos ennen veroja | 538 763 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 118 527 |
Vuositulos yhteensä | 420 236 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 15 046 468 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 2 206 474 |
Vastaavat yhteensä | 17 252 942 |
Lyhytaikainen velka | 3 140 135 |
Pitkäaikainen velka | 11 595 376 |
Velat yhteensä | 14 735 512 |
Sijoitettu pääoma | 900 000 |
Kertyneet voittovarat | 1 617 430 |
Oma pääoma yhteensä | 2 517 430 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 17 252 942 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta