E I SALTEN AS
Suljettu 13. joulukuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- TD
Thor Drechsler1967
- Toiminta-aika
- 9 vuotta
- - 7. tammi 2014 – 13. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 11 280 961
- NOK
- Vuositulos 2022
- 2 544 203
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 3 400 556
- NOK
Viimeksi päivitetty: 3. touko 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TD 1967 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
A Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 11 280 961 |
Vuositulos yhteensä | 2 544 203 |
Vastaavat yhteensä | 61 599 888 |
Velat yhteensä | 58 199 332 |
Oma pääoma yhteensä | 3 400 556 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 11 280 961 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 7 321 682 |
Liiketulos | 3 959 278 |
Rahoitustuotot/-kulut | −1 292 382 |
Tulos ennen veroja | 2 666 896 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 122 693 |
Vuositulos yhteensä | 2 544 203 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 59 635 322 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 964 566 |
Vastaavat yhteensä | 61 599 888 |
Lyhytaikainen velka | 2 458 964 |
Pitkäaikainen velka | 55 740 368 |
Velat yhteensä | 58 199 332 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 3 370 556 |
Oma pääoma yhteensä | 3 400 556 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 61 599 888 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta