BYSTRÖM STEINLEGGING & HAGEARBEID AS
Toiminnassa
Alt innen hagearbeid og steinlegging. Grunnarbeid, riving og bygging
av støttemur, trapp og kantstein.
Avainsanat
construction activitiespilingdamp proofing workimpregnation workdehumidificationshaft excavationsteel bendingmasonry workpavingslab layingassemblydismantlingscaffoldingwork platformsrakentaminenpipesindustrial furnacesundergroundoutdoor swimming poolssandblastingrentalcranes
Linkit
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- ES
- Hallituksen puheenjohtaja
- ES
- Vuosia perustamisesta
- 6 vuotta
- alkaen 20. helmi 2020
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 30
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- henkilö
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 9 000
- NOK
- Vuositulos 2025
- −35 756
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- −183 776
- NOK
Viimeksi päivitetty: 15. loka 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
ES | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
ES | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SB | - | 100 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
SB | Tavalliset osakkeet | 30 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 25. syys 2026
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 9 000 | 430 | 228 540 | 1 704 061 | 1 390 394 |
Vuositulos yhteensä | −35 756 | −49 081 | −43 245 | −148 157 | 87 136 |
Vastaavat yhteensä | 55 826 | 85 582 | 132 343 | 179 505 | 355 074 |
Velat yhteensä | 239 602 | 233 602 | 231 282 | 235 199 | 262 611 |
Oma pääoma yhteensä | −183 776 | −148 020 | −98 939 | −55 695 | 92 462 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 9 000 | 430 | 228 540 | 1 704 061 | 1 390 394 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 44 756 | 49 511 | 272 148 | 1 853 273 | 1 290 026 |
Liiketulos | −35 756 | −49 081 | −43 608 | −149 213 | 100 368 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 | 0 | 363 | −657 | 6 081 |
Tulos ennen veroja | −35 756 | −49 081 | −43 245 | −149 870 | 106 449 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 | 0 | −1 713 | 19 313 |
Vuositulos yhteensä | −35 756 | −49 081 | −43 245 | −148 157 | 87 136 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 45 627 | 77 643 | 108 700 | 159 175 | 108 266 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 10 199 | 7 939 | 23 643 | 20 330 | 246 808 |
Vastaavat yhteensä | 55 826 | 85 582 | 132 343 | 179 505 | 355 074 |
Lyhytaikainen velka | 239 602 | 233 602 | 231 282 | 235 199 | 233 863 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 748 |
Velat yhteensä | 239 602 | 233 602 | 231 282 | 235 199 | 262 611 |
Sijoitettu pääoma | 24 430 | 24 430 | 24 430 | 24 430 | 24 430 |
Kertyneet voittovarat | −208 206 | −172 450 | −123 369 | −80 125 | 68 032 |
Oma pääoma yhteensä | −183 776 | −148 020 | −98 939 | −55 695 | 92 462 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 55 826 | 85 582 | 132 343 | 179 505 | 355 074 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
F
Pääasiallinen toimiala-alue
Rakentaminen
43
Toiminta
Erikoistunut rakennustoiminta
43.9
Pääasiallinen toimialaryhmä
Muu erikoistunut rakennustoiminta
43.99
Teollisuusryhmä
Muualla luokittelematon erikoistunut rakennustoiminta
43.990
Teollisuusryhmä
Muu erikoistunut rakennustoiminta