SEKSJON A JKGT2 AS
Suljettu 3. toukokuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- OB
Ove Bjørkavåg1967
- Toiminta-aika
- 2 vuotta
- - 29. kesä 2021 – 3. touko 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 71 844
- NOK
- Vuositulos 2021
- −172 520
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 1 927 480
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
OB 1967 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
IM | Hallituksen jäsen | - |
WS 1969 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
A Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 71 844 |
Vuositulos yhteensä | −172 520 |
Vastaavat yhteensä | 6 662 386 |
Velat yhteensä | 4 734 906 |
Oma pääoma yhteensä | 1 927 480 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 71 844 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 272 785 |
Liiketulos | −200 941 |
Rahoitustuotot/-kulut | −20 238 |
Tulos ennen veroja | −221 179 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −48 659 |
Vuositulos yhteensä | −172 520 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 6 195 329 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 467 056 |
Vastaavat yhteensä | 6 662 386 |
Lyhytaikainen velka | 234 906 |
Pitkäaikainen velka | 4 500 000 |
Velat yhteensä | 4 734 906 |
Sijoitettu pääoma | 2 100 000 |
Kertyneet voittovarat | −172 520 |
Oma pääoma yhteensä | 1 927 480 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 6 662 386 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta