ØYSAND NÆRING AS
Toiminnassa
Investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, og alt
som dermed står i forbindelse.
Kjøp og salg av eiendommer, utleievirksomhet til forretningsdrivende,
eiendomsutvikling og alt hva som derved står i forbindelse samt
deltagelse som aksjonær eller på annen måte i andre foretagender.
Avainsanat
fuellubricating greaselubricating oilsoilscharcoalcoalcokefirewoodnaphthacrude oildiesel oilgasolinefuel oilheating oilpetroleumbottled gasbutane gaspropane gasoil products
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- TW
Tore Wullum1943
- Hallituksen puheenjohtaja
- TW
Tore Wullum1943
- Vuosia perustamisesta
- 19 vuotta
- alkaen 6. elo 2007
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 1 000
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- yritys
- Kuuluu konserniin
Talous
- Vuositulos 2025
- −154 950
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 1 200 635
- NOK
Viimeksi päivitetty: 23. heinä 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TW 1943 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TW 1943 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
KM | Hallituksen jäsen | 100 % epäsuoraan |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KM | Hallituksen jäsen | 100 % epäsuoraan |
Viimeksi päivitetty: 24. kesä 2026
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 1 000 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Konsernirakenne
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025: NOK 14 861 731Liiketulos 2025: NOK 1 502 862Työntekijät: 0
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −154 950 | −31 146 | −39 992 | −41 821 | −26 948 |
Vastaavat yhteensä | 4 232 365 | 4 188 661 | 4 179 876 | 4 168 596 | 4 156 800 |
Velat yhteensä | 3 031 730 | 2 833 076 | 2 793 146 | 2 741 873 | 2 688 256 |
Oma pääoma yhteensä | 1 200 635 | 1 355 585 | 1 386 731 | 1 426 723 | 1 468 544 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 198 654 | 39 930 | 51 273 | 53 617 | 34 285 |
Liiketulos | −198 654 | −39 930 | −51 273 | −53 617 | −34 285 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 | 0 | 0 | 0 | −263 |
Tulos ennen veroja | −198 654 | −39 930 | −51 273 | −53 617 | −34 548 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −43 704 | −8 784 | −11 281 | −11 796 | −7 600 |
Vuositulos yhteensä | −154 950 | −31 146 | −39 992 | −41 821 | −26 948 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 4 232 365 | 4 188 661 | 4 179 876 | 4 168 596 | 4 156 800 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vastaavat yhteensä | 4 232 365 | 4 188 661 | 4 179 876 | 4 168 596 | 4 156 800 |
Lyhytaikainen velka | 6 875 | 6 875 | 18 377 | 29 877 | 21 561 |
Pitkäaikainen velka | 3 024 855 | 2 826 201 | 2 774 769 | 2 711 996 | 2 666 694 |
Velat yhteensä | 3 031 730 | 2 833 076 | 2 793 146 | 2 741 873 | 2 688 256 |
Sijoitettu pääoma | 500 000 | 500 000 | 500 000 | 500 000 | 500 000 |
Kertyneet voittovarat | 700 635 | 855 585 | 886 731 | 926 723 | 968 544 |
Oma pääoma yhteensä | 1 200 635 | 1 355 585 | 1 386 731 | 1 426 723 | 1 468 544 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 4 232 365 | 4 188 661 | 4 179 876 | 4 168 596 | 4 156 800 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
G
Pääasiallinen toimiala-alue
Tukku- ja vähittäiskauppa; moottoriajoneuvojen ja moottoripyörien korjaus
46
Toiminta
Tukkukauppa (pl. moottoriajoneuvojen ja moottoripyörien kauppa)
46.7
Pääasiallinen toimialaryhmä
Muu erikoistunut tukkukauppa
46.71
Teollisuusryhmä
Kiinteiden, nestemäisten ja kaasumaisten polttoaineiden yms. tukkukauppa
46.710
Teollisuusryhmä
Polttoaineen ja polttopuun tukkukauppa