INNSEILINGEN AS
Suljettu 26. marraskuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystila
Oppføring, drift og utleie av fast eiendom samt kjøp av fast eiendom
for drift og utleie.
Oppføring, drift og utleie av fast eiendom.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- BE
- Toiminta-aika
- 1 vuosi
- - 24. tammi 2023 – 26. marras 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2023
- 285 806
- NOK
- Vuositulos 2023
- 85 669
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2023
- 387 876
- NOK
Viimeksi päivitetty: 10. marras 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
BE | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 10. marras 2024
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 285 806 |
Vuositulos yhteensä | 85 669 |
Vastaavat yhteensä | 31 356 490 |
Velat yhteensä | 30 968 614 |
Oma pääoma yhteensä | 387 876 |
T&T
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 285 806 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 35 471 |
Liiketulos | 250 335 |
Rahoitustuotot/-kulut | −142 075 |
Tulos ennen veroja | 108 260 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 22 591 |
Vuositulos yhteensä | 85 669 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 11 276 342 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 20 080 148 |
Vastaavat yhteensä | 31 356 490 |
Lyhytaikainen velka | 6 844 969 |
Pitkäaikainen velka | 24 123 645 |
Velat yhteensä | 30 968 614 |
Sijoitettu pääoma | 24 430 |
Kertyneet voittovarat | 363 446 |
Oma pääoma yhteensä | 387 876 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 31 356 490 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta