Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
G

G C INVEST AS913 437 837

Vuokraus
Osakeyhtiö
Fotvegen 12 4250 KOPERVIK, Norge

G C INVEST AS

Suljettu 18. marraskuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
9 vuotta
- 23. huhti 2014 – 18. marras 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
84 000
NOK
Vuositulos 2022
19 968
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
1 987 637
NOK
Viimeksi päivitetty: 28. syys 2023

Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
84 000
Vuositulos yhteensä
19 968
Vastaavat yhteensä
1 993 269
Velat yhteensä
5 632
Oma pääoma yhteensä
1 987 637

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
84 000
Liiketoiminnan kulut yhteensä
58 400
Liiketulos
25 600
Rahoitustuotot/-kulut
0
Tulos ennen veroja
25 600
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
5 632
Vuositulos yhteensä
19 968

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
1 939 939
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
53 330
Vastaavat yhteensä
1 993 269
Lyhytaikainen velka
5 632
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
5 632
Sijoitettu pääoma
1 000 000
Kertyneet voittovarat
987 637
Oma pääoma yhteensä
1 987 637
Oma pääoma ja velat yhteensä
1 993 269

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta