VERKSTEDVEIEN 11 KRISTIANSUND AS
Suljettu 17. joulukuuta 2024, MaksukyvyttömyysmenettelyVERKSTEDVEIEN 11 KRISTIANSUND AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Investere i aksjer, fast eiendom og virksomhet i tilknytning til
dette.
Drift og besittelse av fast eiendom samt aksjer.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- JV
Jan Velund1947
- Toiminta-aika
- 17 vuotta
- - 27. marras 2007 – 17. joulu 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 588 479
- NOK
- Vuositulos 2021
- −883 051
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- −1 269 072
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JV 1947 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
IM 1964 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 31. elo 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 588 479 |
Vuositulos yhteensä | −883 051 |
Vastaavat yhteensä | 14 002 259 |
Velat yhteensä | 15 271 331 |
Oma pääoma yhteensä | −1 269 072 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 588 479 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 898 782 |
Liiketulos | −310 303 |
Rahoitustuotot/-kulut | −572 748 |
Tulos ennen veroja | −883 051 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −883 051 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 12 492 858 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 509 401 |
Vastaavat yhteensä | 14 002 259 |
Lyhytaikainen velka | 268 548 |
Pitkäaikainen velka | 15 002 783 |
Velat yhteensä | 15 271 331 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | −1 369 072 |
Oma pääoma yhteensä | −1 269 072 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 14 002 259 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta