GAUSTADALLEN 21 AS
Suljettu 28. lokakuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- AJ
Anne Jevne1974
- Toiminta-aika
- 8 vuotta
- - 3. heinä 2015 – 28. loka 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 55 994 376
- NOK
- Vuositulos 2022
- 24 790 345
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 467 250 035
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AJ 1974 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
| Liikkeenharjoittaja | - | |
JO 1964 | Hallituksen jäsen | - |
KM | Hallituksen jäsen | - |
| Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 28. heinä 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 55 994 376 |
Vuositulos yhteensä | 24 790 345 |
Vastaavat yhteensä | 610 759 966 |
Velat yhteensä | 143 509 931 |
Oma pääoma yhteensä | 467 250 035 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 55 994 376 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 21 016 079 |
Liiketulos | 34 978 297 |
Rahoitustuotot/-kulut | −3 195 803 |
Tulos ennen veroja | 31 782 493 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 6 992 148 |
Vuositulos yhteensä | 24 790 345 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 599 373 914 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 11 386 052 |
Vastaavat yhteensä | 610 759 966 |
Lyhytaikainen velka | 28 539 720 |
Pitkäaikainen velka | 114 970 210 |
Velat yhteensä | 143 509 931 |
Sijoitettu pääoma | 435 295 818 |
Kertyneet voittovarat | 31 954 217 |
Oma pääoma yhteensä | 467 250 035 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 610 759 966 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta