DIANOR AS
Suljettu 29. syyskuuta 2026, Vapaaehtoinen selvitystila
Handel, produksjon og agenturvirksomhet. Selskapet
kan videre eie og drive fast eiendom og kan
likeledes ved aksjetegning eller på annen måte
gjøre seg interessert i andre foretak.
Rivningsarbeider inkl. asbestsanering.
Avainsanat
demolitionbuildingsconstructions
Organisaatio
- Toiminta-aika
- 31 vuotta
- - 12. maalis 1995 – 29. syys 2026
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 50
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- henkilö
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 177 202
- NOK
- Vuositulos 2025
- 98 985
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 758 433
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. syys 2026
Johto
Ei saatavilla olevia tietoja
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
NL 1948 | Tavalliset osakkeet | 50 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 25. syys 2026
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 177 202 | 734 | 10 000 | 3 247 078 | 201 275 |
Vuositulos yhteensä | 98 985 | −77 622 | −58 288 | 2 137 851 | −109 314 |
Vastaavat yhteensä | 1 257 030 | 1 810 217 | 3 194 570 | 3 476 737 | 1 298 820 |
Velat yhteensä | 498 598 | 350 769 | 357 500 | 581 379 | 541 313 |
Oma pääoma yhteensä | 758 433 | 1 459 448 | 2 837 070 | 2 895 358 | 757 508 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 177 202 | 734 | 10 000 | 3 247 078 | 201 275 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 59 857 | 105 780 | 88 310 | 802 957 | 296 694 |
Liiketulos | 117 345 | −105 046 | −78 310 | 2 444 120 | −95 419 |
Rahoitustuotot/-kulut | 9 558 | 5 531 | 3 582 | −6 063 | −13 896 |
Tulos ennen veroja | 126 904 | −99 516 | −74 728 | 2 438 057 | −109 314 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 27 919 | −21 894 | −16 440 | 300 206 | 0 |
Vuositulos yhteensä | 98 985 | −77 622 | −58 288 | 2 137 851 | −109 314 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 | 472 097 | 622 097 | 590 960 | 1 238 714 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 257 030 | 1 338 120 | 2 572 474 | 2 885 777 | 60 106 |
Vastaavat yhteensä | 1 257 030 | 1 810 217 | 3 194 570 | 3 476 737 | 1 298 820 |
Lyhytaikainen velka | 208 806 | 88 896 | 73 734 | 281 173 | 276 267 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 261 873 | 283 766 | 300 206 | 265 046 |
Velat yhteensä | 498 598 | 350 769 | 357 500 | 581 379 | 541 313 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | 658 433 | 1 359 448 | 2 737 070 | 2 795 358 | 657 508 |
Oma pääoma yhteensä | 758 433 | 1 459 448 | 2 837 070 | 2 895 358 | 757 508 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 257 030 | 1 810 217 | 3 194 570 | 3 476 737 | 1 298 820 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
F
Pääasiallinen toimiala-alue
Rakentaminen
43
Toiminta
Erikoistunut rakennustoiminta
43.1
Pääasiallinen toimialaryhmä
Rakennusten ja rakennelmien purku ja rakennuspaikan valmistelutyöt
43.11
Teollisuusryhmä
Rakennusten ja rakennelmien purku
43.110
Teollisuusryhmä
Rakennusten ja rakennelmien purku