LEH EIENDOM AS
Suljettu 22. heinäkuuta 2023, MaksukyvyttömyysmenettelyLEH EIENDOM AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- LE
- Hallituksen puheenjohtaja
- LE
- Toiminta-aika
- 11 vuotta
- - 26. maalis 2012 – 22. heinä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2020
- 365 766
- NOK
- Vuositulos 2020
- 193 275
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2020
- 480 626
- NOK
Viimeksi päivitetty: 25. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
LE | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
LE | Hallituksen puheenjohtaja | - |
EM | Varajäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 365 766 |
Vuositulos yhteensä | 193 275 |
Vastaavat yhteensä | 6 620 920 |
Velat yhteensä | 6 140 294 |
Oma pääoma yhteensä | 480 626 |
T&T
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 365 766 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 24 685 |
Liiketulos | 341 081 |
Rahoitustuotot/-kulut | −93 293 |
Tulos ennen veroja | 247 788 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 54 513 |
Vuositulos yhteensä | 193 275 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 6 578 398 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 42 523 |
Vastaavat yhteensä | 6 620 920 |
Lyhytaikainen velka | 944 403 |
Pitkäaikainen velka | 5 195 891 |
Velat yhteensä | 6 140 294 |
Sijoitettu pääoma | 150 000 |
Kertyneet voittovarat | 330 626 |
Oma pääoma yhteensä | 480 626 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 6 620 920 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta