OVERHALLA HOTEL INVEST AS
Suljettu 28. joulukuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- OK
- Toiminta-aika
- 28 vuotta
- - 20. helmi 1995 – 28. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 193 000
- NOK
- Vuositulos 2022
- −84 614
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- −1 215 779
- NOK
Viimeksi päivitetty: 20. marras 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
OK | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
EL | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 193 000 |
Vuositulos yhteensä | −84 614 |
Vastaavat yhteensä | 1 329 560 |
Velat yhteensä | 2 545 339 |
Oma pääoma yhteensä | −1 215 779 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 193 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 204 989 |
Liiketulos | −11 989 |
Rahoitustuotot/-kulut | −72 625 |
Tulos ennen veroja | −84 614 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −84 614 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 242 603 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 86 957 |
Vastaavat yhteensä | 1 329 560 |
Lyhytaikainen velka | 25 999 |
Pitkäaikainen velka | 2 519 340 |
Velat yhteensä | 2 545 339 |
Sijoitettu pääoma | 825 000 |
Kertyneet voittovarat | −2 040 779 |
Oma pääoma yhteensä | −1 215 779 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 329 560 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta