VODLAVEIEN 32 DA
Suljettu 7. marraskuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystila
Utleie av Vodlaveien 32.
Utleie av boligeiendom.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toiminta-aika
- 12 vuotta
- - 17. syys 2012 – 7. marras 2024
- Tyyppi
- Avoin yhtiö jaetulla vastuulla
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 19 500
- NOK
- Vuositulos 2022
- −1 599
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 1 727 165
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
CT | Yhteyshenkilö, Osallistuja suhteellisella vastuulla (jaettu vastuu) | - |
| Osallistuja suhteellisella vastuulla (jaettu vastuu) | - | |
AM | Osallistuja suhteellisella vastuulla (jaettu vastuu) | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 19 500 |
Vuositulos yhteensä | −1 599 |
Vastaavat yhteensä | 1 727 165 |
Velat yhteensä | 0 |
Oma pääoma yhteensä | 1 727 165 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 19 500 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 21 099 |
Liiketulos | −1 599 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 |
Tulos ennen veroja | −1 599 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −1 599 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 513 827 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 213 338 |
Vastaavat yhteensä | 1 727 165 |
Lyhytaikainen velka | 0 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 0 |
Sijoitettu pääoma | 1 728 764 |
Kertyneet voittovarat | −1 599 |
Oma pääoma yhteensä | 1 727 165 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 727 165 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2300
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöittämättömät yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta