ESTATE EIENDOM AS
Suljettu 4. syyskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- JG
- Hallituksen puheenjohtaja
- JG
- Toiminta-aika
- 1 vuosi
- - 14. joulu 2022 – 4. syys 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 390 400
- NOK
- Vuositulos 2022
- 194 053
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 596 529
- NOK
Viimeksi päivitetty: 8. heinä 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JG | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JG | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 390 400 |
Vuositulos yhteensä | 194 053 |
Vastaavat yhteensä | 4 165 497 |
Velat yhteensä | 3 568 968 |
Oma pääoma yhteensä | 596 529 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 390 400 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 104 496 |
Liiketulos | 285 904 |
Rahoitustuotot/-kulut | −49 309 |
Tulos ennen veroja | 236 595 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 42 542 |
Vuositulos yhteensä | 194 053 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 4 066 878 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 98 619 |
Vastaavat yhteensä | 4 165 497 |
Lyhytaikainen velka | 0 |
Pitkäaikainen velka | 3 568 968 |
Velat yhteensä | 3 568 968 |
Sijoitettu pääoma | 350 000 |
Kertyneet voittovarat | 246 529 |
Oma pääoma yhteensä | 596 529 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 4 165 497 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta