SPINNERIVEIEN 9 AS
Suljettu 7. huhtikuuta 2025, Pakollinen kirjanpitäjä puuttuuSPINNERIVEIEN 9 AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Selvityspesä:
Forvaltning av fast eiendom og alt som står i naturlig forbindelse med
dette, herunder direkte og indirekte investeringer i foretak som
driver slik virksomhet.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- KH
Kristian Holm1978
- Hallituksen puheenjohtaja
- SL
- Toiminta-aika
- 6 vuotta
- - 3. syys 2019 – 7. huhti 2025
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 574 400
- NOK
- Vuositulos 2021
- 178 846
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 215 423
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KH 1978 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SL | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
Viimeksi päivitetty: 24. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 574 400 |
Vuositulos yhteensä | 178 846 |
Vastaavat yhteensä | 3 874 495 |
Velat yhteensä | 3 659 072 |
Oma pääoma yhteensä | 215 423 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 574 400 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 219 733 |
Liiketulos | 354 667 |
Rahoitustuotot/-kulut | −125 377 |
Tulos ennen veroja | 229 290 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 50 444 |
Vuositulos yhteensä | 178 846 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 3 667 463 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 207 032 |
Vastaavat yhteensä | 3 874 495 |
Lyhytaikainen velka | 3 648 788 |
Pitkäaikainen velka | 10 284 |
Velat yhteensä | 3 659 072 |
Sijoitettu pääoma | 19 721 |
Kertyneet voittovarat | 195 703 |
Oma pääoma yhteensä | 215 423 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 3 874 495 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta