CHP3 UTLEIE AS
Suljettu 8. marraskuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- BA
Bente Aven Lang1952
- Toiminta-aika
- 2 vuotta
- - 11. helmi 2021 – 8. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 228 221
- NOK
- Vuositulos 2022
- 121 638
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 926 629
- NOK
Viimeksi päivitetty: 22. kesä 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
BA 1952 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 228 221 |
Vuositulos yhteensä | 121 638 |
Vastaavat yhteensä | 1 213 071 |
Velat yhteensä | 286 442 |
Oma pääoma yhteensä | 926 629 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 228 221 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 72 273 |
Liiketulos | 155 947 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 |
Tulos ennen veroja | 155 947 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 34 309 |
Vuositulos yhteensä | 121 638 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 736 441 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 476 630 |
Vastaavat yhteensä | 1 213 071 |
Lyhytaikainen velka | 184 348 |
Pitkäaikainen velka | 102 094 |
Velat yhteensä | 286 442 |
Sijoitettu pääoma | 559 089 |
Kertyneet voittovarat | 367 540 |
Oma pääoma yhteensä | 926 629 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 213 071 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta