STORGATA 64 AS
Suljettu 25. marraskuuta 2024, MaksukyvyttömyysmenettelySTORGATA 64 AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Drive med utleie av hybler, leiligheter, og kontorlokaler, samt andre
produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette. I tillegg
skal selskapet drive med kjøp og salg av aksjer og eiendommer.
Utleie av hybler, leiligheter, og kontorlokaler, kjøp og salg av
aksjer og eiendommer.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- EG
Endre Grønnslett1975
- Toiminta-aika
- 9 vuotta
- - 19. helmi 2015 – 25. marras 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 167 100
- NOK
- Vuositulos 2021
- −341 779
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- −1 829 923
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
EG 1975 | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
PP 1990 | Hallituksen jäsen | - |
TK 1961 | Hallituksen jäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 167 100 |
Vuositulos yhteensä | −341 779 |
Vastaavat yhteensä | 5 039 029 |
Velat yhteensä | 6 868 952 |
Oma pääoma yhteensä | −1 829 923 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 167 100 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 465 730 |
Liiketulos | −298 630 |
Rahoitustuotot/-kulut | −43 149 |
Tulos ennen veroja | −341 779 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −341 779 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 5 008 704 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 30 325 |
Vastaavat yhteensä | 5 039 029 |
Lyhytaikainen velka | −221 517 |
Pitkäaikainen velka | 7 090 468 |
Velat yhteensä | 6 868 952 |
Sijoitettu pääoma | 600 000 |
Kertyneet voittovarat | −2 429 923 |
Oma pääoma yhteensä | −1 829 923 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 5 039 029 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta