PRESTEGÅRDEN DRIFT AS
Suljettu 11. huhtikuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystilaPRESTEGÅRDEN DRIFT AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- KJ
Kenneth Jensen1971
- Toiminta-aika
- 6 vuotta
- - 26. marras 2018 – 11. huhti 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 1 629
- NOK
Viimeksi päivitetty: 5. helmi 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KJ 1971 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
CJ 1970 | Hallituksen jäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 | 2020 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 822 442 |
Vuositulos yhteensä | 0 | −133 231 |
Vastaavat yhteensä | 1 629 | 837 857 |
Velat yhteensä | 0 | 836 228 |
Oma pääoma yhteensä | 1 629 | 1 629 |
T&T
| Vuosi | 2022 | 2020 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 822 442 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 0 | 985 244 |
Liiketulos | 0 | −162 802 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 | −5 |
Tulos ennen veroja | 0 | −162 807 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | −29 576 |
Vuositulos yhteensä | 0 | −133 231 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 | 2020 |
|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 629 | 837 857 |
Vastaavat yhteensä | 1 629 | 837 857 |
Lyhytaikainen velka | 0 | 836 228 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 0 | 836 228 |
Sijoitettu pääoma | 21 527 | 21 527 |
Kertyneet voittovarat | −19 898 | −19 898 |
Oma pääoma yhteensä | 1 629 | 1 629 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 629 | 837 857 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta