Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
B

BS GRUPPEN AS986 644 318

Vuokraus
Osakeyhtiö
Haslevollen 3 0579 OSLO, Norge

BS GRUPPEN AS

Suljettu 12. joulukuuta 2023, Maksukyvyttömyysmenettely

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
19 vuotta
- 10. maalis 2004 – 12. joulu 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
3 315 932
NOK
Vuositulos 2021
297 188
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
1 663 613
NOK
Viimeksi päivitetty: 5. heinä 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
3 315 932
Vuositulos yhteensä
297 188
Vastaavat yhteensä
3 111 628
Velat yhteensä
1 448 015
Oma pääoma yhteensä
1 663 613

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
3 315 932
Liiketoiminnan kulut yhteensä
2 930 341
Liiketulos
385 591
Rahoitustuotot/-kulut
−4 581
Tulos ennen veroja
381 010
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
83 822
Vuositulos yhteensä
297 188

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
815 000
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
2 296 628
Vastaavat yhteensä
3 111 628
Lyhytaikainen velka
1 397 685
Pitkäaikainen velka
50 330
Velat yhteensä
1 448 015
Sijoitettu pääoma
110 000
Kertyneet voittovarat
1 553 613
Oma pääoma yhteensä
1 663 613
Oma pääoma ja velat yhteensä
3 111 628

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta