VISIT NORDDAL AS
Toiminnassa
Kjøp, sal og utleige av eigedom, samt å drive aktivitet som står i
samband med dette.
Korttidsutleige av rom samt kjøp og salg av fast eigedom.
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- TR
Tore Relling1978
- Vuosia perustamisesta
- 12 vuotta
- alkaen 5. touko 2014
- Tyyppi
- Limited company
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 50
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 30
- henkilöt
- Kuuluu konserniin
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 344 150
- NOK
- Vuositulos 2025
- 6 070
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 1 268 323
- NOK
Viimeksi päivitetty: 11. touko 2026
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TR 1978 | Chairman | - |
SI 1959 | Board Member | 2 % suoraan |
KR 1978 | Board Member | - |
LR 1964 | Alternate Member | 4 % suoraan |
IR | Alternate Member | 2 % suoraan |
HW | Board Member | 2 % suoraan |
TS | Board Member | 2 % suoraan |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Accountant | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
LH | - | 8 % suoraan |
BR 1954 | - | 8 % suoraan |
| - | 6 % suoraan | |
OD 1968 | - | 6 % suoraan |
ER | - | 4 % suoraan |
MN 1960 | - | 4 % suoraan |
JS 1953 | - | 4 % suoraan |
AP | - | 4 % suoraan |
PM 1945 | - | 4 % suoraan |
JK 1968 | - | 4 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 11. touko 2026
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
BR 1954 | Tavalliset osakkeet | 4 | 8 % |
LH | Tavalliset osakkeet | 4 | 8 % |
| Tavalliset osakkeet | 3 | 6 % | |
OD 1968 | Tavalliset osakkeet | 3 | 6 % |
PM 1945 | Tavalliset osakkeet | 2 | 4 % |
| Tavalliset osakkeet | 2 | 4 % | |
JS 1953 | Tavalliset osakkeet | 2 | 4 % |
ER | Tavalliset osakkeet | 2 | 4 % |
ES | Tavalliset osakkeet | 2 | 4 % |
LR 1964 | Tavalliset osakkeet | 2 | 4 % |
AP | Tavalliset osakkeet | 2 | 4 % |
JK 1968 | Tavalliset osakkeet | 2 | 4 % |
MN 1960 | Tavalliset osakkeet | 2 | 4 % |
| Tavalliset osakkeet | 2 | 4 % | |
SH | Tavalliset osakkeet | 1 | 2 % |
TS | Tavalliset osakkeet | 1 | 2 % |
VG | Tavalliset osakkeet | 1 | 2 % |
AK 1960 | Tavalliset osakkeet | 1 | 2 % |
HW | Tavalliset osakkeet | 1 | 2 % |
IN | Tavalliset osakkeet | 1 | 2 % |
IR | Tavalliset osakkeet | 1 | 2 % |
JO | Tavalliset osakkeet | 1 | 2 % |
JR | Tavalliset osakkeet | 1 | 2 % |
KK | Tavalliset osakkeet | 1 | 2 % |
KK | Tavalliset osakkeet | 1 | 2 % |
MR | Tavalliset osakkeet | 1 | 2 % |
PM 1957 | Tavalliset osakkeet | 1 | 2 % |
SK | Tavalliset osakkeet | 1 | 2 % |
SI 1959 | Tavalliset osakkeet | 1 | 2 % |
SM | Tavalliset osakkeet | 1 | 2 % |
Osakkeet omistaa VISIT NORDDAL AS
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 30 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Konsernirakenne
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025: NOK 344 150Liiketulos 2025: NOK 55 247Työntekijät: 0
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 344 150 | 436 124 | 423 124 | 389 368 | 284 286 |
Vuositulos yhteensä | 6 070 | 44 753 | 66 189 | 45 367 | 4 333 |
Vastaavat yhteensä | 1 825 352 | 1 933 581 | 2 003 756 | 2 038 639 | 2 086 074 |
Velat yhteensä | 557 028 | 671 327 | 786 257 | 887 329 | 980 131 |
Oma pääoma yhteensä | 1 268 323 | 1 262 253 | 1 217 500 | 1 151 311 | 1 105 944 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 344 150 | 436 124 | 423 124 | 389 368 | 284 286 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 288 903 | 317 663 | 274 823 | 279 024 | 231 811 |
Liiketulos | 55 247 | 118 461 | 148 301 | 110 344 | 52 475 |
Rahoitustuotot/-kulut | −47 351 | −60 955 | −63 444 | −52 181 | −46 992 |
Tulos ennen veroja | 7 896 | 57 507 | 84 857 | 58 163 | 5 483 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 1 826 | 12 754 | 18 668 | 12 796 | 1 150 |
Vuositulos yhteensä | 6 070 | 44 753 | 66 189 | 45 367 | 4 333 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 413 471 | 1 506 825 | 1 580 970 | 1 675 824 | 1 784 599 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 411 881 | 426 756 | 422 787 | 362 816 | 301 476 |
Vastaavat yhteensä | 1 825 352 | 1 933 581 | 2 003 756 | 2 038 639 | 2 086 074 |
Lyhytaikainen velka | 48 830 | 49 129 | 50 059 | 37 131 | 15 933 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 622 198 | 736 198 | 850 198 | 964 198 |
Velat yhteensä | 557 028 | 671 327 | 786 257 | 887 329 | 980 131 |
Sijoitettu pääoma | 1 250 000 | 1 250 000 | 1 250 000 | 1 250 000 | 1 250 000 |
Kertyneet voittovarat | 18 323 | 12 253 | −32 500 | −98 689 | −144 056 |
Oma pääoma yhteensä | 1 268 323 | 1 262 253 | 1 217 500 | 1 151 311 | 1 105 944 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 825 352 | 1 933 580 | 2 003 756 | 2 038 639 | 2 086 074 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Organisaatiotyyppi
Limited company
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Private non-financial incorporated enterprises