RISING VENTURE AS
Suljettu 2. lokakuuta 2024, Pakollinen kirjanpitäjä puuttuuRISING VENTURE AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Selvityspesä:
Eie, drift og utleie av fast eiendom, eie aksjer i andre selskap,
investere i aksjer og andre verdipapirer, samt annen virksomhet som
står i naturlig tilknytning til dette.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- EE
Emil Eriksrød1983
- Hallituksen puheenjohtaja
- EE
Emil Eriksrød1983
- Toiminta-aika
- 9 vuotta
- - 18. joulu 2015 – 2. loka 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2021
- 5 533 229
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 101 470 399
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
EE 1983 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
EE 1983 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 16. huhti 2024
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 5 533 229 |
Vastaavat yhteensä | 156 346 135 |
Velat yhteensä | 54 875 736 |
Oma pääoma yhteensä | 101 470 399 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 209 186 |
Liiketulos | −209 186 |
Rahoitustuotot/-kulut | 5 742 415 |
Tulos ennen veroja | 5 533 229 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 5 533 229 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 154 758 978 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 587 157 |
Vastaavat yhteensä | 156 346 135 |
Lyhytaikainen velka | 7 570 534 |
Pitkäaikainen velka | 47 305 202 |
Velat yhteensä | 54 875 736 |
Sijoitettu pääoma | 7 319 661 |
Kertyneet voittovarat | 94 150 738 |
Oma pääoma yhteensä | 101 470 399 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 156 346 135 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta