POSTLOG AS
Toiminnassa
Kjøpe og eie 100 % av aksjene i Køge Midco Aps, som igjen eier 100 %
av aksjene i Terminal Køge og 100 % av aksjene i TPL Køge Aps, som
eier henholdsvis eiendommene Ullsvej 1 og Nordhøj 12, 4600 Køge i
Danmark, og gjennom dette eierskap drifte eiendommene, samt hva som
hermed står i forbindelse.
Eiendomsvirksomhet, inkludert å eie og drive eiendom enten direkte
eller gjennom deltakelse i andre selskaper med tilsvarende formål.
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- EF
Eirik Forthun1969
- Vuosia perustamisesta
- 8 vuotta
- alkaen 7. marras 2018
- Tyyppi
- Limited company
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 1 000 000
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 5
- 4 yritystä, 1 henkilö
- Kuuluu konserniin
Talous
- Vuositulos 2025
- 35 967 978
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 261 458 885
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. touko 2026
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
EF 1969 | Chairman | - |
| Business Manager | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Auditor | - | |
| Accountant | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
EG | - | 1.17 % epäsuoraan |
MB | - | 1.15 % epäsuoraan |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 985 000 | 98.5 % | |
| Tavalliset osakkeet | 5 000 | 0.5 % | |
| Tavalliset osakkeet | 5 000 | 0.5 % | |
| Tavalliset osakkeet | 4 200 | 0.42 % | |
| Tavalliset osakkeet | 800 | 0.08 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Konsernirakenne
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025: NOK 0Liiketulos 2025: NOK −2 197 421Työntekijät: 0
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | 35 967 978 | −469 089 | 11 875 388 | 31 196 867 |
Vastaavat yhteensä | 279 226 535 | 278 912 886 | 279 077 696 | 292 847 409 |
Velat yhteensä | 17 767 650 | 28 019 779 | 13 000 | 0 |
Oma pääoma yhteensä | 261 458 885 | 250 893 107 | 279 064 696 | 292 847 409 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 463 760 | 499 569 | 435 959 | 371 922 |
Liiketulos | −463 760 | −499 569 | −435 959 | −371 922 |
Rahoitustuotot/-kulut | 36 431 738 | 30 481 | 12 311 346 | 31 568 790 |
Tulos ennen veroja | 35 967 978 | −469 089 | 11 875 388 | 31 196 867 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | 35 967 978 | −469 089 | 11 875 388 | 31 196 867 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 278 850 133 | 278 850 133 | 278 850 133 | 292 818 310 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 376 402 | 62 753 | 227 563 | 29 099 |
Vastaavat yhteensä | 279 226 535 | 278 912 886 | 279 077 696 | 292 847 409 |
Lyhytaikainen velka | 17 767 650 | 28 019 779 | 13 000 | 0 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 17 767 650 | 28 019 779 | 13 000 | 0 |
Sijoitettu pääoma | 132 507 105 | 157 909 305 | 185 611 805 | 211 269 905 |
Kertyneet voittovarat | 128 951 780 | 92 983 802 | 93 452 891 | 81 577 504 |
Oma pääoma yhteensä | 261 458 885 | 250 893 107 | 279 064 696 | 292 847 409 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 279 226 535 | 278 912 886 | 279 077 696 | 292 847 409 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Yksittäinen pk-yritys
Organisaatiotyyppi
Limited company
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Private non-financial incorporated enterprises