NORDRE GATE 10 AS
Suljettu 20. joulukuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- SE
- Toiminta-aika
- 28 vuotta
- - 25. loka 1995 – 20. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 4 649 350
- NOK
- Vuositulos 2022
- 1 846 046
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 2 116 501
- NOK
Viimeksi päivitetty: 26. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SE | Hallituksen puheenjohtaja | - |
KH | Hallituksen jäsen | - |
TS 1985 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 4 649 350 |
Vuositulos yhteensä | 1 846 046 |
Vastaavat yhteensä | 25 077 851 |
Velat yhteensä | 22 961 350 |
Oma pääoma yhteensä | 2 116 501 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 4 649 350 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 519 227 |
Liiketulos | 3 130 124 |
Rahoitustuotot/-kulut | −763 397 |
Tulos ennen veroja | 2 366 726 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 520 680 |
Vuositulos yhteensä | 1 846 046 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 25 073 911 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 3 940 |
Vastaavat yhteensä | 25 077 851 |
Lyhytaikainen velka | 22 522 122 |
Pitkäaikainen velka | 439 228 |
Velat yhteensä | 22 961 350 |
Sijoitettu pääoma | 900 000 |
Kertyneet voittovarat | 1 216 501 |
Oma pääoma yhteensä | 2 116 501 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 25 077 851 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta