RG FJELLSIKRING AS
Toiminnassa
Fjellsikring, borring med rigg, sikring av fjell. Konsulentvirksomhet
innenfor fjellsikring, sikring av bygg og anlegg. Opplæring av
boreriggoperatører.
Avainsanat
construction activitiespilingdamp proofing workimpregnation workdehumidificationshaft excavationsteel bendingmasonry workpavingslab layingassemblydismantlingscaffoldingwork platformsrakentaminenpipesindustrial furnacesundergroundoutdoor swimming poolssandblastingrentalcranes
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- RH
- Hallituksen puheenjohtaja
- RH
- Vuosia perustamisesta
- 6 vuotta
- alkaen 24. maalis 2020
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 23
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 30
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- yritys
- Kuuluu konserniin
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 26 543 104
- NOK
- Vuositulos 2025
- 2 117 127
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 1 597 645
- NOK
Viimeksi päivitetty: 21. heinä 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RH | Toimitusjohtaja | 100 % epäsuoraan |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RH | Hallituksen puheenjohtaja | 100 % epäsuoraan |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - | |
| Kirjanpitäjä | - | |
| Tilintarkastaja | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RH | Toimitusjohtaja, Hallituksen puheenjohtaja | 100 % epäsuoraan |
Viimeksi päivitetty: 2. touko 2026
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 30 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Konsernirakenne
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025: NOK 40 000Liiketulos 2025: NOK −154 923Työntekijät: 0
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 26 543 104 | 19 603 248 | 7 903 785 | 3 173 661 | 3 038 904 |
Vuositulos yhteensä | 2 117 127 | 2 351 518 | 997 971 | 69 415 | 356 852 |
Vastaavat yhteensä | 10 239 948 | 7 158 864 | 3 477 872 | 871 911 | 713 982 |
Velat yhteensä | 8 642 303 | 7 032 625 | 2 681 806 | 823 816 | 735 302 |
Oma pääoma yhteensä | 1 597 645 | 126 239 | 796 066 | 48 095 | −21 320 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 26 543 104 | 19 603 248 | 7 903 785 | 3 173 661 | 3 038 904 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 23 634 684 | 16 393 212 | 6 594 627 | 3 063 183 | 2 562 684 |
Liiketulos | 2 908 420 | 3 210 036 | 1 309 158 | 110 478 | 476 220 |
Rahoitustuotot/-kulut | −184 215 | −158 848 | −24 704 | −21 439 | −13 540 |
Tulos ennen veroja | 2 724 204 | 3 051 187 | 1 284 454 | 89 039 | 462 680 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 607 077 | 699 669 | 286 483 | 19 624 | 105 828 |
Vuositulos yhteensä | 2 117 127 | 2 351 518 | 997 971 | 69 415 | 356 852 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 3 912 493 | 2 093 985 | 991 270 | 172 227 | 315 364 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 6 327 455 | 5 064 879 | 2 486 602 | 699 685 | 398 617 |
Vastaavat yhteensä | 10 239 948 | 7 158 864 | 3 477 872 | 871 911 | 713 982 |
Lyhytaikainen velka | 5 247 649 | 5 236 360 | 1 577 476 | 744 132 | 604 922 |
Pitkäaikainen velka | 3 394 654 | 1 796 265 | 1 104 329 | 79 684 | 130 379 |
Velat yhteensä | 8 642 303 | 7 032 625 | 2 681 806 | 823 816 | 735 302 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 1 567 645 | 96 239 | 766 066 | 18 095 | −51 320 |
Oma pääoma yhteensä | 1 597 645 | 126 239 | 796 066 | 48 095 | −21 320 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 10 239 948 | 7 158 864 | 3 477 872 | 871 911 | 713 982 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
F
Pääasiallinen toimiala-alue
Rakentaminen
43
Toiminta
Erikoistunut rakennustoiminta
43.9
Pääasiallinen toimialaryhmä
Muu erikoistunut rakennustoiminta
43.99
Teollisuusryhmä
Muualla luokittelematon erikoistunut rakennustoiminta
43.990
Teollisuusryhmä
Muu erikoistunut rakennustoiminta