GAUPSUNDET BRYGGER AS
Suljettu 29. tammikuuta 2024
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- LK
Lars Kåre Kvila1974
- Hallituksen puheenjohtaja
- KK
- Toiminta-aika
- 12 vuotta
- - 20. elo 2012 – 29. tammi 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 1 034 684
- NOK
- Vuositulos 2022
- 421 059
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 2 497 498
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
LK 1974 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KK | Hallituksen puheenjohtaja | - |
LK 1974 | Hallituksen jäsen | - |
VS | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 21. marras 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 034 684 |
Vuositulos yhteensä | 421 059 |
Vastaavat yhteensä | 10 264 189 |
Velat yhteensä | 7 766 692 |
Oma pääoma yhteensä | 2 497 498 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 034 684 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 100 349 |
Liiketulos | 934 335 |
Rahoitustuotot/-kulut | −393 438 |
Tulos ennen veroja | 540 897 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 119 838 |
Vuositulos yhteensä | 421 059 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 9 086 535 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 177 654 |
Vastaavat yhteensä | 10 264 189 |
Lyhytaikainen velka | 453 201 |
Pitkäaikainen velka | 7 313 491 |
Velat yhteensä | 7 766 692 |
Sijoitettu pääoma | 40 000 |
Kertyneet voittovarat | 2 457 498 |
Oma pääoma yhteensä | 2 497 498 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 10 264 190 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta