OTTADALEN EIENDOM AS
Suljettu 13. tammikuuta 2024OTTADALEN EIENDOM AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- BH
Bjørn Håkon Dokk1977
- Toiminta-aika
- 13 vuotta
- - 3. syys 2011 – 13. tammi 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2018
- 150 777
- NOK
- Vuositulos 2018
- −80 030
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2018
- −194 524
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
BH 1977 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2018 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 150 777 |
Vuositulos yhteensä | −80 030 |
Vastaavat yhteensä | 1 202 718 |
Velat yhteensä | 1 397 243 |
Oma pääoma yhteensä | −194 524 |
T&T
| Vuosi | 2018 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 150 777 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 160 482 |
Liiketulos | −9 705 |
Rahoitustuotot/-kulut | −70 325 |
Tulos ennen veroja | −80 030 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −80 030 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2018 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 149 496 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 53 222 |
Vastaavat yhteensä | 1 202 718 |
Lyhytaikainen velka | 145 085 |
Pitkäaikainen velka | 1 252 157 |
Velat yhteensä | 1 397 243 |
Sijoitettu pääoma | 300 000 |
Kertyneet voittovarat | −494 524 |
Oma pääoma yhteensä | −194 524 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 202 718 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta