Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
H

HUS1ØSTFOLD AS916 470 541

Vuokraus
Osakeyhtiö
Bjørnstadmyra 12 1712 GRÅLUM, Norge

HUS1ØSTFOLD AS

Suljettu 18. lokakuuta 2023, Maksukyvyttömyysmenettely

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
7 vuotta
- 7. tammi 2016 – 18. loka 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2020
8 974 114
NOK
Vuositulos 2020
30 305
NOK
Oma pääoma yhteensä 2020
−484 796
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2020
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
8 974 114
Vuositulos yhteensä
30 305
Vastaavat yhteensä
1 645 436
Velat yhteensä
2 130 231
Oma pääoma yhteensä
−484 796

T&T

Vuosi2020
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
8 974 114
Liiketoiminnan kulut yhteensä
8 934 419
Liiketulos
39 695
Rahoitustuotot/-kulut
−844
Tulos ennen veroja
38 852
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
8 547
Vuositulos yhteensä
30 305

Taseen yhteenveto

Vuosi2020
Pysyvät vastaavat yhteensä
145 226
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
1 500 210
Vastaavat yhteensä
1 645 436
Lyhytaikainen velka
1 280 231
Pitkäaikainen velka
850 000
Velat yhteensä
2 130 231
Sijoitettu pääoma
473 114
Kertyneet voittovarat
−957 910
Oma pääoma yhteensä
−484 796
Oma pääoma ja velat yhteensä
1 645 436

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta