MMD EIENDOM AS
Suljettu 22. huhtikuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- Toiminta-aika
- 4 vuotta
- - 16. touko 2019 – 22. huhti 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 292 940
- NOK
- Vuositulos 2021
- −29 336
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 95 468
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - | |
PR 1958 | Hallituksen jäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 292 940 |
Vuositulos yhteensä | −29 336 |
Vastaavat yhteensä | 2 421 922 |
Velat yhteensä | 2 326 454 |
Oma pääoma yhteensä | 95 468 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 292 940 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 233 490 |
Liiketulos | 59 450 |
Rahoitustuotot/-kulut | −88 786 |
Tulos ennen veroja | −29 336 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −29 336 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 2 331 882 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 90 040 |
Vastaavat yhteensä | 2 421 922 |
Lyhytaikainen velka | 11 122 |
Pitkäaikainen velka | 2 315 332 |
Velat yhteensä | 2 326 454 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 65 468 |
Oma pääoma yhteensä | 95 468 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 421 922 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta