AS GAUPEVEIEN 21
Suljettu 8. heinäkuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- HC
Halvor Clausen1943
- Hallituksen puheenjohtaja
- KB
- Toiminta-aika
- 28 vuotta
- - 19. helmi 1995 – 8. heinä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 2 072 885
- NOK
- Vuositulos 2021
- 1 494 021
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 5 671 103
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
HC 1943 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KB | Hallituksen puheenjohtaja | - |
HC 1943 | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 072 885 |
Vuositulos yhteensä | 1 494 021 |
Vastaavat yhteensä | 6 549 537 |
Velat yhteensä | 878 434 |
Oma pääoma yhteensä | 5 671 103 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 072 885 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 225 625 |
Liiketulos | 1 847 260 |
Rahoitustuotot/-kulut | 68 151 |
Tulos ennen veroja | 1 915 411 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 421 390 |
Vuositulos yhteensä | 1 494 021 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 5 719 999 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 829 538 |
Vastaavat yhteensä | 6 549 537 |
Lyhytaikainen velka | 878 434 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 878 434 |
Sijoitettu pääoma | 103 000 |
Kertyneet voittovarat | 5 568 103 |
Oma pääoma yhteensä | 5 671 103 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 6 549 537 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta