Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
B

BEST INVEST AS979 443 463

Vuokraus
Osakeyhtiö
Luramyrveien 73 4313 SANDNES, Norge

BEST INVEST AS

Suljettu 13. huhtikuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toiminta-aika
26 vuotta
- 22. joulu 1997 – 13. huhti 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
3 897 248
NOK
Vuositulos 2022
2 195 441
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
5 120 441
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Johto

Ei saatavilla olevia tietoja

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
3 897 248
Vuositulos yhteensä
2 195 441
Vastaavat yhteensä
17 814 216
Velat yhteensä
12 693 775
Oma pääoma yhteensä
5 120 441

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
3 897 248
Liiketoiminnan kulut yhteensä
770 335
Liiketulos
3 126 913
Rahoitustuotot/-kulut
−311 885
Tulos ennen veroja
2 815 028
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
619 587
Vuositulos yhteensä
2 195 441

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
14 740 371
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
3 073 845
Vastaavat yhteensä
17 814 216
Lyhytaikainen velka
12 105 954
Pitkäaikainen velka
587 821
Velat yhteensä
12 693 775
Sijoitettu pääoma
2 925 000
Kertyneet voittovarat
2 195 441
Oma pääoma yhteensä
5 120 441
Oma pääoma ja velat yhteensä
17 814 216

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta