YA MING YUEN AS
Suljettu 30. toukokuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- YM
Ya Ming Yuen1956
- Hallituksen puheenjohtaja
- YM
Ya Ming Yuen1956
- Toiminta-aika
- 18 vuotta
- - 18. elo 2005 – 30. touko 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 309 925
- NOK
- Vuositulos 2022
- 8 785 860
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 14 284 155
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
YM 1956 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
YM 1956 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
KY 1989 | Hallituksen jäsen | - |
KY 1992 | Hallituksen jäsen | - |
LY 1964 | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 309 925 |
Vuositulos yhteensä | 8 785 860 |
Vastaavat yhteensä | 27 556 090 |
Velat yhteensä | 13 271 935 |
Oma pääoma yhteensä | 14 284 155 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 309 925 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 299 137 |
Liiketulos | 10 788 |
Rahoitustuotot/-kulut | 8 871 794 |
Tulos ennen veroja | 8 882 582 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 96 722 |
Vuositulos yhteensä | 8 785 860 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 22 397 359 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 5 158 731 |
Vastaavat yhteensä | 27 556 090 |
Lyhytaikainen velka | 7 154 435 |
Pitkäaikainen velka | 6 117 500 |
Velat yhteensä | 13 271 935 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | 14 184 155 |
Oma pääoma yhteensä | 14 284 155 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 27 556 090 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta