RINGERIKE DRIFT OG MAT AS
Toiminnassa
Incoming Tour Operator Norway | Intertours Norway AS | Group Tours
Intertours Norway - Incoming tour operator Norway - Leisure - Incentives. Intertours Norway offers all inclusive tours in Norway to foreign tour operators.
Drive salg av mat i brakke, vaktmestertjenester og annen beslektet
virksomhet.
Snekkerarbeid, montering av dører, vinduer, kjøkken med mer.
Tømrer, oppføring og vedlikehold av bygninger.
Drift av gatekjøkken.
Avainsanat
assemblydoorswindowsdoor frameswindow framesinstallationkitchen fittingswardrobesstairsshop fittingscladdingceilingswalls
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- SJ
- Hallituksen puheenjohtaja
- SJ
- Vuosia perustamisesta
- 8 vuotta
- alkaen 20. helmi 2018
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 3 000
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- henkilö
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 641 193
- NOK
- Vuositulos 2025
- −49 096
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- −56 159
- NOK
Viimeksi päivitetty: 14. syys 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SJ | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SJ | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JG | - | 100 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 21. elo 2025
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
JG | Tavalliset osakkeet | 3 000 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 25. syys 2026
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 641 193 | 0 | 0 | 611 400 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −49 096 | −17 236 | −24 922 | 16 170 | −8 979 |
Vastaavat yhteensä | 319 337 | 35 205 | 55 501 | 131 369 | 47 277 |
Velat yhteensä | 375 496 | 42 269 | 45 329 | 86 275 | 8 353 |
Oma pääoma yhteensä | −56 159 | −7 063 | 10 173 | 45 094 | 38 923 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 641 193 | 0 | 0 | 611 400 | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 685 821 | 17 104 | 27 997 | 593 000 | 8 979 |
Liiketulos | −44 628 | −17 104 | −27 997 | 18 400 | −8 979 |
Rahoitustuotot/-kulut | −372 | −132 | −140 | −203 | 0 |
Tulos ennen veroja | −45 000 | −17 236 | −28 137 | 18 197 | −8 979 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 4 096 | 0 | −3 215 | 2 027 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −49 096 | −17 236 | −24 922 | 16 170 | −8 979 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 226 239 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 93 098 | 35 205 | 55 501 | 131 369 | 47 277 |
Vastaavat yhteensä | 319 337 | 35 205 | 55 501 | 131 369 | 47 277 |
Lyhytaikainen velka | 61 400 | 42 269 | 45 329 | 86 275 | 8 353 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 375 496 | 42 269 | 45 329 | 86 275 | 8 353 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 | 36 000 | 36 000 | 36 000 | 27 865 |
Kertyneet voittovarat | −86 159 | −43 063 | −25 827 | 9 094 | 11 058 |
Oma pääoma yhteensä | −56 159 | −7 063 | 10 173 | 45 094 | 38 923 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 319 337 | 35 206 | 55 502 | 131 369 | 47 276 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Scaleup
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
F
Pääasiallinen toimiala-alue
Rakentaminen
43
Toiminta
Erikoistunut rakennustoiminta
43.3
Pääasiallinen toimialaryhmä
Rakennusten ja rakennelmien viimeistely
43.32
Teollisuusryhmä
Rakennuspuusepän asennustyöt
43.320
Teollisuusryhmä
Rakennuspuusepän asennustyöt