Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
P

PESCA PROPERTY NORWAY AS922 307 571

Vuokraus
Osakeyhtiö
Dyre Halses gate 1A 7042 TRONDHEIM, Norge

PESCA PROPERTY NORWAY AS

Suljettu 29. marraskuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Linkit

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
4 vuotta
- 28. helmi 2019 – 29. marras 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
4 429 903
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
35 114 358
NOK
Viimeksi päivitetty: 6. touko 2023

Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 18. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
4 429 903
Vastaavat yhteensä
35 553 781
Velat yhteensä
439 423
Oma pääoma yhteensä
35 114 358

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
123 647
Liiketulos
−123 647
Rahoitustuotot/-kulut
4 610 230
Tulos ennen veroja
4 486 583
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
56 680
Vuositulos yhteensä
4 429 903

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
35 114 357
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
439 424
Vastaavat yhteensä
35 553 781
Lyhytaikainen velka
270 835
Pitkäaikainen velka
168 588
Velat yhteensä
439 423
Sijoitettu pääoma
35 114 358
Kertyneet voittovarat
0
Oma pääoma yhteensä
35 114 358
Oma pääoma ja velat yhteensä
35 553 781

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta