PESCA PROPERTY NORWAY AS
Suljettu 29. marraskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Linkit
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- LM
Liv Malvik1965
- Toiminta-aika
- 4 vuotta
- - 28. helmi 2019 – 29. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- 4 429 903
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 35 114 358
- NOK
Viimeksi päivitetty: 6. touko 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
LM 1965 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
AA 1985 | Hallituksen jäsen | - |
OR | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 18. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 4 429 903 |
Vastaavat yhteensä | 35 553 781 |
Velat yhteensä | 439 423 |
Oma pääoma yhteensä | 35 114 358 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 123 647 |
Liiketulos | −123 647 |
Rahoitustuotot/-kulut | 4 610 230 |
Tulos ennen veroja | 4 486 583 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 56 680 |
Vuositulos yhteensä | 4 429 903 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 35 114 357 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 439 424 |
Vastaavat yhteensä | 35 553 781 |
Lyhytaikainen velka | 270 835 |
Pitkäaikainen velka | 168 588 |
Velat yhteensä | 439 423 |
Sijoitettu pääoma | 35 114 358 |
Kertyneet voittovarat | 0 |
Oma pääoma yhteensä | 35 114 358 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 35 553 781 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta