ISBREEN EIENDOM AS
Suljettu 19. huhtikuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- TM
Tonny Mathiassen1985
- Hallituksen puheenjohtaja
- TM
Tonny Mathiassen1985
- Toiminta-aika
- 4 vuotta
- - 14. maalis 2019 – 19. huhti 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 808 990
- NOK
- Vuositulos 2021
- 97 111
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- −539 704
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TM 1985 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TM 1985 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
MM 1985 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 808 990 |
Vuositulos yhteensä | 97 111 |
Vastaavat yhteensä | 3 337 999 |
Velat yhteensä | 3 877 703 |
Oma pääoma yhteensä | −539 704 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 808 990 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 560 313 |
Liiketulos | 248 678 |
Rahoitustuotot/-kulut | −151 567 |
Tulos ennen veroja | 97 111 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 97 111 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 3 248 281 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 89 718 |
Vastaavat yhteensä | 3 337 999 |
Lyhytaikainen velka | 239 511 |
Pitkäaikainen velka | 3 638 192 |
Velat yhteensä | 3 877 703 |
Sijoitettu pääoma | 300 000 |
Kertyneet voittovarat | −839 704 |
Oma pääoma yhteensä | −539 704 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 3 337 999 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta