OK ENTREPRENØR EIENDOM AS
Suljettu 18. joulukuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- OB
- Hallituksen puheenjohtaja
- KV
Kjell Vindenes1945
- Toiminta-aika
- 10 vuotta
- - 12. joulu 2013 – 18. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 1 423 358
- NOK
- Vuositulos 2022
- 99 406
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 678 084
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
OB | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KV 1945 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
OB | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
N Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 423 358 |
Vuositulos yhteensä | 99 406 |
Vastaavat yhteensä | 2 025 497 |
Velat yhteensä | 1 347 413 |
Oma pääoma yhteensä | 678 084 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 423 358 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 222 244 |
Liiketulos | 201 113 |
Rahoitustuotot/-kulut | −73 659 |
Tulos ennen veroja | 127 454 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 28 048 |
Vuositulos yhteensä | 99 406 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 234 427 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 791 070 |
Vastaavat yhteensä | 2 025 497 |
Lyhytaikainen velka | 206 620 |
Pitkäaikainen velka | 1 140 793 |
Velat yhteensä | 1 347 413 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 648 084 |
Oma pääoma yhteensä | 678 084 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 025 497 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta