Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
M

M62 EIENDOM AS911 940 906

Vuokraus
Osakeyhtiö
Dronning Eufemias gate 10 0191 OSLO, Norge

M62 EIENDOM AS

Suljettu 14. elokuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
10 vuotta
- 14. touko 2013 – 14. elo 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
31 190 741
NOK
Vuositulos 2022
11 358 143
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
83 393 262
NOK
Viimeksi päivitetty: 3. touko 2023

Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 3. touko 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
31 190 741
Vuositulos yhteensä
11 358 143
Vastaavat yhteensä
248 215 294
Velat yhteensä
164 822 032
Oma pääoma yhteensä
83 393 262

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
31 190 741
Liiketoiminnan kulut yhteensä
11 560 719
Liiketulos
19 630 023
Rahoitustuotot/-kulut
−5 069 229
Tulos ennen veroja
14 560 794
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
3 202 651
Vuositulos yhteensä
11 358 143

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
168 660 995
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
79 554 299
Vastaavat yhteensä
248 215 294
Lyhytaikainen velka
11 590 413
Pitkäaikainen velka
153 231 619
Velat yhteensä
164 822 032
Sijoitettu pääoma
61 841 015
Kertyneet voittovarat
21 552 247
Oma pääoma yhteensä
83 393 262
Oma pääoma ja velat yhteensä
248 215 294

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta